Chcete se stát součástí perspektivního a dobře sladěného týmu Czech Film Commission? Pomoci nám s administrativou, správou webu a tvorbou textů? K tomu zpracovávat dotazy zahraničních filmařů, připravovat podklady k dílčím projektům, účastnit se domácích filmových festivalů a různých odborných akcí?

Bude nás těšit! Ale něco za něco. Požadujeme výbornou znalost angličtiny a českého jazyka, zkušenosti s tvorbou textu, základní přehled o českém audiovizuálním průmyslu. Praxe v některé z oblasti audiovize je vítána. Výborné komunikační a organizační dovednosti, samostatnost a flexibilita jsou samozřejmostí.

Jako součást Státního fondu kinematografie nabízíme zázemí státní instituce, zajímavou a různorodou práci v mezinárodním prostředí, možnost realizovat své nápady.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s platovým ohodnocením dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. a zaměstnaneckými benefity (stravenky, 3 dny zdravotní volno, příspěvky z FKSP).

Životopis a krátký motivační dopis v angličtině a češtině prosím zašlete do 18. dubna 2018 Libuši Koudelkové na email libuse.koudelkova@fondkinematografie.cz.

Inzerát v plném znění zde >