Televizní produkce

Young Arthur

USA (2002)

Režie Mikael Salomon

Obsazení Julian Morris, James Fleet, Nick Brimble, James Babson, Paul Wesley, Stephen Billington

10 Tage im April – Luther in Worms

Německo (2017)

Režie Christian Twente

Obsazení Roman Knizka, Bernd Stegemann, Alexander Beyer, Holger Daemgen, Lukáš Bech

12 Monkeys, Season 3 & 4

USA (2017)

Obsazení Demore Barnes, Faran Tahir, Sierra Wooldridge, Dylan Colton

1864

Dánsko (2014)

Režie Ole Bornedal

Obsazení Sidse Babett Knudsen, Zlatko Buric, Pilou Asbæk, Rainer Bock, Barbara Flynn

Adriano Olivetti: La forza di un sogno

Itálie (2013)

Režie Michele Soavi

Obsazení Luca Zingaretti, Massimo Poggio, Stefania Rocca, Francesca Cavallin, Elena Radonicich, Francesco Pannofino, Serena Rossi, Gerardo Mastrodomenico, Domenico Diele

Allmen und der rosa Diamant

Německo (2016)

Režie Thomas Berger

Obsazení Heino Ferch, Samuel Finzi, Andrea Osvárt, Hanns Zischler, Tomas Sinclair Spencer, Daniel Wagner, Gustav Peter Wöhler, Isabella Parkinson

Allmen und die Libellen

Německo (2016)

Režie Thomas Berger

Obsazení Heino Ferch, Samuel Finzi, Andrea Osvárt, Hanns Zischler, Tomas Sinclair Spencer, Daniel Wagner, Gustav Peter Wöhler, Isabella Parkinson

Anne Frank: The Whole Story

USA, Česká republika (2001)

Režie Robert Dornhelm

Obsazení Ben Kingsley, Brenda Blethyn, Hannah Taylor-Gordon, Joachim Krol

Are You Human Too?

Jižní Korea (2018)

Režie Cha Young-hoon

Obsazení Seo Kang-jun

Back to Back

Německo (2016)

Režie Oliver Hirschbiegel

Borcherts Fall

Německo (2016)

Režie Matthias Steurer

Obsazení Christian Kohlund, Katrin Bauerfeind

Borgia

Německo, Francie, Česká republika (2011)

Režie Oliver Hirschbiegel, Philippe Haïm, Dearbhla Walsh, Metin Hüseyin

Obsazení John Doman, Isolda Dychauk, Stanley Weber, Udo Kier, Andrea Sawatzki

Borgia 2

Německo, Francie (2013)

Režie Dearbhla Walsh, Christoph Schrewe, Metin Hüseyin, Thomas Vincen

Obsazení John Doman, Isolda Dychauk, Stanley Weber, Udo Kier, Andrea Sawatzki

Borgia 3: Triumph and Despair

Francie, Německo (2014)

Režie Dearbhla Walsh, Christoph Schrewe, Metin Hüseyin, Thomas Vincen

Obsazení John Doman, Isolda Dychauk, Stanley Weber, Udo Kier, Andrea Sawatzki

Brecht

Německo, ČR (2018)

Režie Heinrich Breloer

Obsazení Burghart Klaußner, Tom Schilling, Adele Neuhauser, Lou Strenger, Laura de Boer Ernst Stötzner

Britannia

Velká Británie, USA (2017)

Režie Kari Skogland

Obsazení Kelly Reilly (True Detective, Sherlock Holmes), David Morrissey (The Walking Dead, The Hollow Crown), Zoë Wanamaker (Harry Potter and the Philosopher’s Stone, My Family) and Stanley Weber (Outlander)

Charité

Německo (2017)

Režie Sönke Wortmann

Obsazení Maximilian Meyer-Bretschneider, Alicia von Rittberg, Matthias Koeberlin

Charles II: The Power & the Passion

UK (2003)

Režie Joe Wright

Obsazení Rufus Sewell, Rupert Graves, Helen McCrory

Chateaubriand

Francie (2010)

Režie Pierre Aknine

Obsazení Frédéric Diefenthal, Armelle Deutsch, Jean Francois Balmer

Children of Dune

Německo, USA (2003)

Režie Greg Yaitanes

Obsazení Alec Newman, Julie Cox, Edward Atterton, Ian McNeice, Barbora Kodetová, Susan Sarandon

Cime tempestose

Itálie (2004)

Režie Fabrizio Costa

Obsazení Alessio Boni, Anita Caprioli, Franco Castellano, Luca Cianchetti

Colditz

UK (2005)

Režie Stuart Orme

Obsazení Tom Hardy, Laurence Fox, Jason Priestly

Coup de foudre au pays du pere Noel

Francie (2018)

Režie Arnauld Mercadier

Obsazení Julie de Bona, Tomer Sisley

Crossing Lines, Season 1

Francie, Německo, USA (2013)

Režie Daniel Percival, Laurent Barès, Eric Valette, Andy Wilson, Philippe Haïm, Hannu Salonen

Obsazení William Fichtner, Marc Lavoine, Donald Sutherland, Tom Wlaschiha, Gabriella Pession, Richard Flood, Lara Rossi

Crossing Lines, Season 2

Francie, Německo, USA (2014)

Režie Xavier Gens, Michael Wenning, Eric Valette, Philip John, Ben Bolt, Laurent Barès, Kerric Macdonald, Diarmuid Lawrence, Stephen Woolfenden, Bill Eagles

Obsazení William Fichtner, Marc Lavoine, Donald Sutherland, Tom Wlaschiha, Gabriella Pession, Richard Flood, Lara Rossi

Crossing Lines, Season 3

Německo (2015)

Režie Niall MacCormick, Ashley Pearce

Obsazení Donald Sutherland, Gabriella Pession, Elizabeth Mitchell, Goran Visnjic, Lara Rossi, Tom Wlaschiha, Stuart Martin, Naomi Battrick

D’Artagnan et les trois musquetaires

Francie, Kanada, UK, Česká republika (2005)

Režie Pierre Aknine

Obsazení Vincent Elbaz, Emmanuelle Béart, Heino Ferch, Stefania Rocca

Das Blut der Templer

Germany (2004)

Režie Florian Baxmeyer

Obsazení Catherine Flemming, Harald Krassnitzer, Mirko Lang

Das Boot

Německo (2018)

Režie Andreas Prochaska

Obsazení Lizzy Caplan, Franz Dinda, Stefan Konarske, Vicky Krieps, Rick Okon, Robert Stadlober, August Wittgenstein, Jonathan Zaccaï

Das Geheimnis des roten Hauses

Německo (2005)

Režie Jörg Grünler

Obsazení Pauline Knof, Natalia Wörner, Devid Striesow, Petra Kelling

Das goldene Ufer

Německo (2015)

Režie Christoph Schrewe

Obsazení Miriam Stein, Volker Bruch, Trystan Pütter, Ulrike Folkerts, Oliver Stritzel, Michael Mendl

Das sündige Mädchen

Německo (2001)

Režie Christoph Stark

Obsazení Anna Loos, Jürgen Tarrach, Ivana Chýlková

Das Verschwinden

Německo (2017)

Režie Hans Christian Schmid

Obsazení Julia Jentsch, Elisa Schlott, Johanna Ingelfinger, Sebastian Blomberg

Den du frygter

Dánsko (2008)

Režie Kristian Levring

Obsazení Ulrich Thomsen, Paprika Steen, Emma Sehested Høeg, Lars Brygmann, Bjarne Henriksen, Stine Stengade, Jakob Fals Nygaard,

Der Mann mit dem Fagott

Německo, Rakousko (2011)

Režie Miguel Alexandre

Obsazení Udo Jürgens, Christian Berkel, Ulrich Noethen, David Rott, Valerie Niehaus, Melika Foroutan, Herbert Knaup, Otto Tausig, Andreas Lust

Der Puppenspieler

Německo, Česká republika (2016)

Režie Rainer Kaufmann

Obsazení Herbert Knaup, Samuel Schneider, Ulrich Matthes, Rainer Bock, Helen Woigk, Jan Messutat, Sascha Alexander Gersak, Petr Šimčák, Tereza Těžká, Štěpán Vlček

Der russische Geliebte

Německo (2008)

Režie Ulrich Stark

Obsazení Iris Berben, Ronald Zehrfeld, Anne Weinknecht, Anna Brüggemann

Der Todeszug

Německo (1999)

Režie Jörg Lühdorff

Obsazení Jörg Schüttauf, Claudia Michelsen, Frank Röth, Denise Zich

Der Turm

Německo (2012)

Režie Christian Schwochow

Obsazení Jan Josef Liefers, Sebastian Urzendowsky, Claudia Michelsen, Götz Schubert, Nadja Uhl, David C. Bunners, Janusz Kocaj, Steffi Kühnert, Thorsten Merten, Sergej Moya, Udo Schenk, Ernst-Georg Schwill, Peter Sodann

Der Zürich-Krimi: Borchert und die letzten Dinge

Německo (2017)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Christian Kohlund, Ina Paule Klink, Robert Hunger–Bühler, Janek Rieke

Der Zürich-Krimi: Borchert’s Verdacht

Německo (2017)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Christian Kohlund, Ina Paule Klink, Robert Hunger–Bühler, Janek Rieke

Die Diplomatin – Geheimsache Prag

Německo ()

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Natalia Wörner, Jannik Schümann, Thomas Sarbacher, Jana Voosen, Michael Mendl Timo Weisschnur, Zdeněk Maryška

Die Freibadclique

Německo (2017)

Režie Friedemann Fromm

Obsazení Jonathan Berlin, Andreas Warmbrunn, Theo Trebs, Laurenz Lerch, Lili Epply, Vica Kerekes, Karel Dobrý

Die Glasbläserin

Německo (2016)

Režie Christiane Balthasar

Obsazení Luise Heyer, Maria Ehrich, Dirk Borchardt, Max Hopp, Johanna Bittenbinder

Die Hebamme

Německo (2014)

Režie Hannu Salonnen

Obsazení Josefine Preuss, Axel Milberg, Andreas Pietschmann, Lisa Potthoff, Alicia von Rittberg, Sandra Černodrinská, Vladimir Burlakov

Die Hebamme 2

Německo (2016)

Režie Hanno Salonen

Obsazení Josefine Preuss, Genija Rykova, Adrian Topol, Alicia von Rittberg, Bernhard Schir

Die Himmelsleiter

Německo (2015)

Režie Carlo Rola

Obsazení Christiane Paul, Axel Prahl, Henning Baum, Sarah Horváth, Ernst Stötzner, Teresa Harder, Muriel Wimmer, Lucas Reiber

Die Ketzerbraut

Německo (2017)

Režie Hansjörg Thurn

Obsazení Ruby O. Fee, Christoph Letkowski, Adrian Topol, Elena Uhlig, Johannes Seilern

Die Kirschenkönigin

Německo (2004)

Režie Rainer Kaufmann

Obsazení Johanna Wokalek, Richy Müller, Jürgen Tarrach, Jürgen Vogel

Die Liebe eines Priesters

Rakousko, Německo (2005)

Režie Franz Josef Gottlieb

Obsazení Erol Sander, Maximilian Schell, Sonsee Neu, Andrea Eckert

Die Pilgerin

Německo, Rakousko, Česká republika (2014)

Režie Philipp Kadelbach

Obsazení Josefine Preuß, Jacob Matschenz, Volker Bruch, Friedrich von Thun, Dietmar Bär, Sebastian Hülk, Lucas Gregorowicz, Ernst Stötzner, Roeland Wiesnekker, Tómas Lemarquis, Sven Pippig

Die ProSieben Märchenstunde (8 episodes)

Německo (2006)

Režie Tommy Krappweis, Cyrill Boss, Philipp Stennert, Erik Haffner

Obsazení Thomas Fritsch, Bernhard Hoëcker, Karl Dall, Wigald Boning, Mike Krüger, Christian Clerici, Sonja Kirchberger, Herbert Feuerstein, Hugo Egon Balder, Ingo Appelt, Mareike Carriere, Hella von Sinnen

Die ProSieben Märchenstunde II

Německo (2007)

Obsazení Thomas Fritsch, Bernhard Hoëcker, Oliver Wnuk, Dinah Geiger, Christian Kahrmann, Randy Jones, Matthias Brenner

Die Rache der Wanderhure

Německo, Rakousko (2012)

Režie Hansjörg Thurn

Obsazení Alexandra Neldel, Bert Tischendorf, Julian Weigend, Johannes Krisch

Die Vergeltung

Německo (2017)

Režie Esther Gronenborn

Obsazení Nadja Uhl, Janina Fautz, Barbara Philipp, Martin Wuttke

Doktor Zhivago

Velká Británie, Německo, USA (2002)

Režie Giacomo Campiotti

Obsazení Hans Matheson, Keira Knightley, Sam Neill

Duell der Brüder – Die Geschichte von Adidas und Puma

Německo (2016)

Režie Cyrill Boss, Philipp Stennert

Obsazení Christian Friedel, Hanno Koffler, Alina Levshin, Hannah Herzsprung, Joachim Król, Johanna Gastdorf

Dune

USA, Kanada, Německo, Itálie, Česká republika (2000)

Režie John Harrison

Obsazení William Hurt, Saskia Reeves, Alec Newmann, Uwe Ochsenknecht

Ein Sommer in Prag

Německo (2017)

Režie Karola Meder

Obsazení Katja Weitzenböck, Laura Preiss, Tomáš Hanák, Timur Isik, Peter Benedict

Ein starkes Team – Mit aller Macht

Německo (2007)

Režie Thorsten Näter

Obsazení Maja Maranow, Florian Martens, Arnfried Lerche, Ben Kolberg

Frauen, die Geschichte machten

Německo (2013)

Režie Christian Twente

Obsazení Nadja Bobyleva, Pegah Ferydoni, Liv Lisa Fries, Marleen Lohse, Ivan Shvedoff, Arndt Schwering-Sohnrey, Pavel Gajdoš, Alma Leiberg, Mateusz Dopieralski, Ladislav Novák, Luise Heyer, Sami Loris

Genius, Season 1

USA (2017)

Režie Ron Howard (Episode 1), James Hawes

Obsazení Geoffrey Rush, Johnny Flynn, Nicholas Rowe, Samantha Colley

Genius, Season 1

USA (2017)

Režie Ron Howard (Episode 1), James Hawes

Obsazení Geoffrey Rush, Johnny Flynn, Nicholas Rowe, Samantha Colley

Gotthard

Německo, Rakousko, Švýcarsko (2016)

Režie Urs Egger

Obsazení Maxim Mehmet, Pasquale Aleardi, Miriam Stein, Carlos Leal, Cornelius Obonya, Joachim Król, Marie Bäumer

Götz von Berlichingen

Německo (2014)

Režie Carlo Rola

Obsazení Henning Baum, Natalia Wörner, Dennenesch Zoudé, Andreas Günther, Johann von Bülow, Sascha Alexander Gersak, Maria Ehrich, Bernhard Bettermann, Nikolai Kinski, Lars Rudolph

Help! I’m a Teenage Outlaw

UK (2004)

Režie Dirk Campbell, Steve Goldie

Obsazení Lucinda Dryzek, Brian Hibbard, Eliot Otis Walters, Steve O'Donnell

Himmel und Hölle

Německo (2017)

Režie Uwe Janson

Obsazení Maximilian Brückner, Jan Lennart Krauter, Johannes Klaußner, Joachim Król, Armin Rohde, Rüdiger Vogler, Christoph Maria Herbst, Aylin Tezel, Frida-Lovisa Hamann

Hitler: The Rise of Evil

Kanada, USA (2003)

Režie Christian Duguay

Obsazení Robert Carlyle, Matthew Modine, Liev Schreiber, Peter Stormare, Friedrich von Thun, Peter O'Toole

Ich und R

Německo (2018)

Režie Alexander Adolph

Obsazení Thomas Schmauser, Hannelore Elsner, Lena F. Urzendowsky, Robert Stadlober

Joan of Arc

Kanada (1999)

Režie Christian Duguay

Obsazení Leelee Sobieski, Powers Boothe, Jacqueline Bisset, Peter O'Toole

Kabale und Liebe

Německo (2005)

Režie Leander Haußmann

Obsazení Detlev Buck, August Diehl, Götz George, Katja Flint

Kampen om tungtvannet

Norsko (2015)

Režie Per Olav Sorensen

Obsazení Anna Friel, Robert Hunger-Bühler, Christoph Bach, Peri Baumeister, Eirik Evjen, Frank Kjosås, Espen Klouman-Høiner, Rolf Kristian Larsen, Mads Sjøgård Pettersen, Søren Pilmark, Maibritt Saerens, Tobias Santelmann, Dennis Storhøi, David Zimmerschied, Julia Schacht, Corey Johnson, Uwe Preuss

Knightfall

USA (2017)

Režie Don Handfield, Richard Rayner

Obsazení Tom Cullen, Bobby Schofield, Sabrina Bartlett, Julian Ovenden, Sarah-Sofie Boussnina, Padraic Delaney, Simon Merrells, Olivia Ross

Kon Rak Luang Jai

Thajsko (2011)

Režie Shuchai Ongajchai

Obsazení Ken Teeradeth Wongpuopun, Jenny Tienposuwan, Sotika Wongwilas, Worarit Fiang-arom

La citadella

Itálie (2003)

Režie Fabrizio Costa

Obsazení Massimo Ghini, Barbora Bobulova, Franco Castellano, Anna Galiena

La Dame d’Izieu

Francie (2007)

Režie Alain Wermus

Obsazení Véronique Genest, Vincent Winterhalter, Pierre Niney, Gaëla Le Devehat

La Figlia del Capitano

Itálie (2012)

Režie Giacomo Campiotti

Obsazení Primo Reggiani, Vanessa Hessler, Edwige Fenech

La principessa e il povero

Itálie, Německo (1997)

Režie Lamberto Bava

Obsazení Anna Falchi, Lorenzo Crespi, Mathieu Carrière, Thomas Kretschmann, Max von Sydow

Landgericht

Německo (2017)

Režie Matthias Glasner

Obsazení Johanna Wokalek, Ronald Zehrfeld, Barbara Auer, Ulrike Kriener, Katharina Wackernagel, Christian Berkel, Felix Klare

Legends, Season 2

USA (2015)

Obsazení Sean Bean, Kelly Overton, Visar Vishka, Klára Issová

Lenya – Die größte Kriegerin aller Zeiten

Německo (2001)

Režie Michael Rowitz

Obsazení Anja Knauer, Hendrik Duryn, Julian Weigend, Sonja Kirchberger

Les Misérables

Francie, Itálie, Španělsko, Německo, USA (2000)

Režie Josée Dayan

Obsazení Gérard Depardieu, Christian Clavier, John Malkovich, Virginie Ledoyen, Charlotte Gainsbourg, Jeanne Moreau

Lovers in Prague

Jižní Korea (2005)

Režie Shin Woo Chul

Obsazení Jun Do Yun, Kim Joo Hyuk

L’olimpiade nascosta

Itálie, Česká republika (2012)

Režie Alfredo Peyretti

Obsazení Gary Lewis, Andrea Bosca, Cristiana Capotondi, Brian Caspe, Marek Vašut, Jakub Zindulka, Václav Jiráček

Maigret: L’ombra cinese

Itálie, Španělsko (2004)

Režie Renato De Maria

Obsazení Sergio Castellitto, Margherita Buy, Carlos Bardem, Giuseppe Sanfelice

Maigret: La trappola

Itálie, Španělsko (2004)

Režie Renato De Maria

Obsazení Sergio Castellito, Margherita Buy

Maria Theresia

Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Rakousko (2017)

Režie Robert Dornhelm

Obsazení Marie-Luise Stockinger, Vojta Kotek, Karl Markovics, Zuzana Stivínová, Fritz Karl, Tatiana Pauhofová, Julia Stemberger, Jan Budař, Cornelius Obonya, Pavel Kříž, Réka Tenki

Marthes Geheimnis

Německo (2015)

Režie Roland Suso Richter

Obsazení Rubby O.Fee, Steve Windolf, Susanne Wuest, Franz Xaver Kroetz, Sabin Tambrea, Adrian Moore, Charleen Deetz, Krista Stadler, Mercedes Echerer

Masterwork

USA (2009)

Režie Jeffrey Nachmanoff

Obsazení Natalie Dormer, Scott Porter, Matt Passmore, Merrin Dungey

Merlin l’enchanteur

Francie (2012)

Režie Stéphane Kappes

Obsazení Gérard Jugnot, Michel Vuillermoz, Joséphine de Meaux, Marilou Berry

Missing

USA, Česká republika (2012)

Režie Steve Shill (4 epizody, 2012) Phil Abraham (2 epizody, 2012) Paul A. Edward (2 epizody, 2012) James Strong (2 epizody, 2012)

Obsazení Ashley Judd, Cliff Curtis, Adriano Giannini, Nick Eversman, Sean Bean

Mists of Avalon

USA, Německo, Česká republika (2001)

Režie Uli Edel

Obsazení Anjelica Huston, Joan Allen, Samantha Mathis, Julianna Margulies

Mörderische Suche

Německo (2004)

Režie Johannes Griesser

Obsazení Ann Kathrin Kramer, Christoph Walz

Mordkommission Berlin 1

Německo (2015)

Režie Marvin Kren

Obsazení Friedrich Mücke, Tobias Moretti, Antje Traue, Frederick Lau, Emilia Schüle

Most Haunted

Velká Británie (2010)

Režie Michael Matheson

Obsazení Karl Beattie, Yvette Fielding, Ciaran O’Keeffe, Paul Ross

Nachtangst

Německo (2004)

Režie Michael Rowitz

Obsazení Bibiana Beglau, Marie Zielcke, Ken Duken

Nackt unter Wölfen

Německo (2015)

Režie Philipp Kadelbach

Obsazení Sylvester Groth, Peter Schneider, Florian Stetter, Thorsten Merten, Sabin Tambrea, Rainer Bock, Robert Gallinowski

Napoléon

Francie, Německo, Itálie, Kanada, USA, UK, Maďarsko, Španělsko, Česká republika (2002)

Režie Yves Simoneau

Obsazení Christian Clavier, Isabella Rossellini, Gerard Depardieu, John Malkovich, Anouk Aimée

Nobel

Norsko (2016)

Režie Per Olav Sørensen

Obsazení Aksel Hennie, Anders Danielsen Lie, Tuva Novotny, Christian Rubeck, Danica Curcic, Odd-Magnus Williamson

Oliver Twist

UK (1999)

Režie Renny Rye

Obsazení Sam Smith, David Ross, Keira Knightley

Outlander

USA (2016)

Režie Metin Hüseyin

Obsazení Caitriona Balfe, Sam Heughan, Tobias Menzies, Duncan Lacroix, Stephen Walters, Graham McTavish, Bill Paterson

Pietro Mennea: La freccia del sud

Itálie (2015)

Režie Ricky Tognazzi

Obsazení Michele Riondino, Luca Barbareschi, Elena Radonicich, Gian Marco Tognazzi

Prager Botschaft

Německo (2007)

Režie Lutz Konermann

Obsazení Anneke Kim Sarnau, Christoph Bach, Hans-Werner Meyer, Valerie Koch, Hinnerk Schönemann

Rembrandt: Fathers & Sons

Kanada, Česká republika (1999)

Režie David Devine

Obsazení Tom McCamus, Mitchell David Rothpan, Kari Matchett

Resolution 819

Francie, Polsko, Itálie (2008)

Režie Giacomo Battiato

Obsazení Benoît Magimel, Hippolyte Girardot, Karolina Gruszka, Hristo Shopov, Christophe Odent, Ken Duken, Radoslav Brzobohatý, Marta Hrachovinová

Resurrezione

Italie, Francie, Německo (2001)

Režie Paolo Taviani, Vittorio Taviani

Obsazení Stefania Rocca, Timothy Peach, Marie Bäumer, Marina Vlady

Revelations

USA (2005)

Režie Lily Zanuck

Obsazení Bill Pullman, Natasha McElhone, Michael Massee, John Rhys-Davies

Rübezahl

Německo (2018)

Režie Stefan Bühling

Obsazení Sabin Tambrea, Henriette Confurius, Catherine Flemming, Joachim Foerster, Amelie Plaas - Link

Russisch Roulette

Německo, Rakousko (2012)

Režie Joseph Vilsmaier

Obsazení Katharina Böhm, Heinz Hoenig, Wolf Roth, Hansjürgen Hürrig, Merab Ninidze, Horst-Günter Marx, Roman Knizka, Andrej Bestcastnyj

Soldat blanc

Francie (2014)

Režie Erick Zonca

Obsazení Abraham Belaga, Emile Berling, Kool Shen, Paul Spera, Steve Tran, Patrick Vo, Bertrand Constant, Mike N'Guyen, Pierre Lottin

Sorte Kugler

Dánsko (2009)

Režie Anders Matthesen

Obsazení Anders Matthesen, Søren Malling, Iben Dorner, Søren Rislund

Spark

USA (2016)

Režie James Kent

Obsazení Antonia Thomas, Tracy Ifeachor, Lena Olin, Tom Brittney, Alex Lanipekun, Austin Hébert, Rege-Jean Page, Rachel Hurd-Wood

Spotless

Francie, Velká Británie, Germany (2015)

Režie Colin Teague, Pascal Chaumeil, Philip John, China Moo-Young, Luke Watson

Obsazení Denis Ménochet, Miranda Raison, Marc-André Grondin, Brendan Coyle, Jake Curran, Liam Garrigan, Kate Magowan, Vincent Riotta, Helena Soubeyrand, Sarah Niles

Taco und Kanninchen

Německo, Česká republika (2008)

Režie Tanja Roitzheim

Obsazení Miles Lawson, Leonie Tepe, Rebecca Immanuel

Tannbach – Schicksal eines Dorfes

Německo (2015)

Režie Alexander Dierbach

Obsazení Henriette Confurius, Nadja Uhl, Heiner Lauterbach, Jonas Nay, Maria Dragus, Martina Gedeck, Natalia Wörner

Tannbach II

Německo (2017)

Režie Alexander Dierbach

Obsazení Henriette Confurius, Heiner Lauterbach, Martina Gedeck, Anna Loos, Jonas Nay, Alexander Held, Johanna Bittenbidner

Tannbach II

Německo (2017)

Režie Alexander Dierbach

Obsazení Henriette Confurius, Heiner Lauterbach, Martina Gedeck, Anna Loos, Jonas Nay, Alexander Held, Johanna Bittenbidner

Tatort: Heiße Grüße aus Prag

Německo (2002)

Režie Sylvia Hoffmann

Obsazení Peter Sodann, Bernd Michael Lade, Zdeněk Maryška

The Genius of Mozart

UK (2004)

Režie James Kent, Andy King-Dabbs, Ursula Macfarlane

Obsazení Jack Tarlton, Kenneth Cranham, Emma Cunnife

The Last Visa

Čína (2016)

Režie Quing Hua

Obsazení Jan Révai, Vlastina Svátková, Otakar Brousek junior, Kateřina Sokolová, Natalia Germani

The Lost Empire

USA, Německo (2001)

Režie Peter MacDonald

Obsazení Thomas Gibson, Ling Bai, Russell Wong, Kabir Bedi

The Musketeers, Season 1

Velká Británie (2014)

Režie Toby Haynes, Richard Clark, Saul Metzstein

Obsazení Tom Burke, Santiago Cabrera, Peter Capaldi, Luke Pasqualino, Maimie McCoy, Tamla Kari

The Musketeers, Season 2

Velká Británie (2015)

Režie John Strickland, Marc Jobst, Andy Hay

Obsazení Tom Burke, Santiago Cabrera, Peter Capaldi, Luke Pasqualino, Oliver Rix, Charlotte Salt, Antonia Thomas, Maimie McCoy, Tamla Kari

The Musketeers, Season 3

Velká Británie (2016)

Režie Andy Hay, Nicholas Renton, Udayan Prasad, Susan Tully, Roger Goldby

Obsazení Tom Burke, Santiago Cabrera, Howard Charles, Luke Pasqualino, Matt Stokoe, Ryan Gage

The Philanthropist

USA (2009)

Režie Jonas Pate

Obsazení James Purefoy, Neve Campbell, Michael K. Williams, Lindy Booth

The Romanoffs

USA (2018)

Režie Matthew Weiner

Obsazení Aaron Eckhart, Christina Hendricks, Isabelle Huppert, Jack Huston, Amanda Peet, John Slattery, Marthe Keller

The Scarlet Pimpernel

UK (1999)

Režie Patrick Lau, Simon Langton

Obsazení Richard E. Grant, Elisabeth McGovern, Martin Shaw

Warriors

UK (1999)

Režie Peter Kosminsky

Obsazení Matthew MacFadyen, Cal Macaninch, Damian Lewis

Zuckersand

Německo (2017)

Režie Dirk Kummer

Obsazení Christian Friedel, Katharina Marie Schubert, Hermann Beyer, Deborah Kaufmann